Заходи щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання у НВК

Міжнародний день рідної мови в школі

21 лютого представники всіх націй і народностей відзначають Міжнародний день рідної мови. Це відносно молоде свято: до календарів усього світу воно увійшло тільки в 1999 році.

Урочисте святкування цієї визначної дати  відбулося і  в Лозянському НВК І-ІІ ступенів, учитель української мови та літератури Гичка М.Ю підготувала із учнями пятого та восьмого класів цікаву тематичну годину " Є у світі багато мов, але наша найніжніша у світі", де учні декламували вірші, розказували гуморески, розігрували сценки та співали пісні.

День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день,

що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні

Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі.

У Лозянському НВК І-ІІ ступенів, з метою патріотичного виховання, було підготовлено і проведено різноманітні заходи присвячені п'ятій річниці кривавих подій на Євромайдані: для учнів відбувся єдиний урок до Дня Героїв Небесної Сотні, де школярі  разом з класними керівниками згадали основні події, що змінили  хід нашої історії, згадали імена, які назавжди закарбувалися в історії  України;

учні  третього класу разом із педагогом-організатором Маркович В.М. долучилися до Акції "Подаруй свого Янгола Героям Небесної Сотні"

Ð¡Ð²Ñ–тлина від Viktorija Markovuch. Ð¡Ð²Ñ–тлина від Viktorija Markovuch. Ð¡Ð²Ñ–тлина від Viktorija Markovuch. Ð¡Ð²Ñ–тлина від Viktorija Markovuch.

Світлина від Viktorija Markovuch.

22 січня

100-річчя Соборності Украни

Українська мрія - єдність, свобода і незалежність. У Лозянському НВК І - ІІ ст. пройшов тематичний урок до Дня Соборності України «Нехай нерозмежованою залишиться навіки!» Його проводили старшокласники і розповіли про важливість цієї дати в історії України. Молодші школярі взяли участь в акції "Розгорнімо прапор України".

Зустріч із працівниками Міжгірського відділення поліції

28 листопада працівники Міжгірського відділення поліції з учнями Лозянського навчально-виховного комплексу І-ІІ ступенів провели заняття на правову тематику
Під час зустрічі поліцейські Міжгірського відділення ознайомили учнів 7-9 класів  з правовими аспектами дорослого життя, правилами поведінки, як у побуті, так поза місцем проживання.
Школярі від правоохоронців ювенальної превенції Миколи Селемона, сектору кадрового забезпечення Марії Ньорби та дільничного офіцера Оксани Сідей отримали рекомендації, як не стати об’єктом правопорушення. Поліцейські розповіли про види порушень і відповідальність за їх вчинення, ознайомили з основами чинного законодавства. Школярі дізналися про Конвенцію з прав дитини та її основні положення. Також актуальною для слухачів стала тема насильства в сім’ї.
Для учнів початкових класів було проведено годину спілкування "Безпека на дорозі -  безпека життя", учні 1-4 класів старанно готувались до зустрічі із працівниками Міжгірського відділення поліції: вивчили вірші про дорожній рух, підготували малюнки, відповідали на загадки.
Під час заняття дітей також цікавили питання ризиків знайомств у соціальних мережах.
Учні отримали відповіді на усі питання і запропонували проводити інформаційно-правові уроки з полісменами частіше.

У Лозянському НВК І–ІІ ступенів було проведено ряд заходів до Дня Пам’яті жертв Голодомору.

У навчальному закладі учні 6 класу з класним керівником Шевченко Н.І.  провели загальношкільний виховний захід «Кривава ціна українського хліба 20-30-х років ХХ століття», учні 5-9 класів переглянули тематичний документальний фільм «Пам'яті жертв голодомору 1932-1933р.р. присвячується. Геноцид» та вшанували пам’ять постраждалих хвилиною мовчання, запали "свічку пам’яті”. У класах було проведено тематичні години спілкування та бесіди.

У Лозянському НВК І-ІІ ступенів 21 листопада відбулись заходи до Дня Гідності та Свободи: проведено годину спілкування на тему: «Хто не буде пам’ятати минулого, той не матиме майбутнього», конкурс малюнків на тему: «Ми – діти України", також вшановано покладянням свічок та хвилиною мовчання всіх, хто віддав своє життя за наше світле майбутнє.
Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України.
Слава Україні! Героям слава!

09.11.2018

У Лозянському НВК І-ІІ ступенів проведено заходи до Дня української мови та писемності