Підручники

Вибір підручників для учнів 9 класу та педагогічних працівників

Лозянський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів

Міжгірської селищної ради ради

ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ

засідання педагогічної ради

10.10.2022 №3

Голова: Дурневич В.Й.

Секретар: Гичка М.Ю.

Присутні: 25 осіб (список додається до протоколу)

Порядок денний:

1.

Про вибір підручників для учнів 9 класу закладу загальної середньої освіти.

1. СЛУХАЛИ:

Сопко В.Ф, заступника директора з навчально-виховної роботи, про конкурсний відбір підручників для 9 класу.- Текст доповіді додається.

ВИСТУПИЛИ:

1.1. Керівник методичного об'єднання вчителів предметів природничого циклу Цар С.В., яка повідомила, що під час ознайомлення з  фрагментами електронних версій підручників для учнів 9 класу, вчителями було зроблено вибір підручників (у порядку пріоритету авторів ) для замовлення закладом освіти:

- «Алгебра» підручник для 9 класу закладів загальної середньої освіти.Істер О.С.

- Геометрія» підручник для 9 класу закладів загальної середньої освіти.Істер О.С.

- «Біологія»  підручник для 9 класу закладів загальної середньої освіти. Соболь В.І.

- «Географія» підручник для 9 класу закладів загальної середньої освіти. Бойко В.М.

- «Інформатика» підручник для 9 класу закладів загальної середньої освіти.Ривкінд Й. Я., Лисенко Т. І., Чернікова Л. А., Шакотько В. В.

- «Фізика» підручник для 9 класу закладів загальної середньої освіти.Сиротюк В.Д.

- «Хімія» підручник для 9 класу закладів загальної середньої освіти. Попель П.П., Крикля Л.С

- «Основи здоров’я» підручник для 9 класу закладів загальної середньої освіти. Бех І.Д., Воронцова Т.В., Пономаренко В.С.

2. Керівник методичного об'єднання вчителів предметів гуманітарного циклу Шкелебей В.І., яка повідомила, що під час ознайомлення з  фрагментами електронних версій підручників для учнів 9 класу, вчителями було зроблено вибір підручників (у порядку пріоритету авторів ) для замовлення закладом освіти:

- «Українська мова» підручник для 9 класу закладів загальної середньої освіти. Авраменко О.М.

- «Українська література» підручник для 9 класу закладів загальної середньої освіти. Авраменко О.М.

- «Німецька мова» (9-й рік навчання) підручник для 9 класу закладів загальної середньої освіти. Сотникова С.І., Гоголєва Г.В

- «Англійська мова» (5-й рік навчання) підручник для 9 класу закладів загальної середньої освіти. Авраменко О.М.

- «Зарубіжна література» підручник для 9 класу закладів загальної середньої освіти. Ковбасенко Ю.І.

- «Історія України» підручник для 9 класу закладів загальної середньої освіти.Гісем О. В., Мартинюк О. О.

- «Всесвітня історія» підручник для 9 класу закладів загальної середньої освіти. Гісем О. В., Мартинюк О. О.

-«Основи правознавства» підручник для 9 класу закладів загальної середньої освіти. Наровлянський О.Д.

УХВАЛИЛИ:

1. Схвалити перелік підручників для учнів 9 класу, обраних учителями Лозянського ЗЗСО І-ІІ ст..за фрагментами електронних версій їх оригінал-макетів з кожної назви підручника  у порядку пріоритету авторів:

2.Заступнику директора з навчально-виховної роботи Сопко В.Ф.:

2.1.Зробити замовлення проектів підручників за фрагментами електронних версій їх оригінал-макетів для 9 класу з кожної назви підручника  у порядку пріоритету авторів у кількості 13 (для учнів – 12 підручників, для вчителів - 1).

До 14.01.2022

2.2.Надати узагальнені результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 7 класу з кожної назви підручника  в паперовому та електронному вигляді до

В електронному вигляді 14.01.2022

2.3. Розмістити на сайті ЗЗСО перелік підручників для учнів 9 класів, які вибрав заклад освіти.

До 26.01.2022

Голова                                                    В.Й.Дурневич